Очищувач горіхів з ємністю бака на 170 л. CKS90D з блоком управління Toshiba.

Стоимость техники:
64 575 грн
Доставка:
Новая Почта, Ин Тайм и Деливери
Оплата: наличная, безналичный расчет
Гарантия:
официальная гарантия от производителя
Возврат:
14 дней на возврат товара без лишних вопросов

Для роботи очищувача необхідна наявність електрики і підключення до водопроводу.


Підходить для очищення будь-яких сортів горіха.


10 хвилин потрібно, щоб очистити повної ємності горіхів.


Компанія Kadioglu на відміну від інших виробників аналогічного обладнання не використовує штучну абразивную стрічку для чищення горіхів незважаючи на низьку вартість цього матеріалу.


В країнах Європи заборонено використання абразивних стрічок через високий вміст канцерогенних речовин, це екологічно шкідливе і економічно не вигідно.


Цих недоліків вдалося уникнути в очищувачі нового покоління Kadioglu CKS90D.


В наших машинах в якості абразивного кошти використовується зуби з лазерним заточуванням, які служать багато років, не вимагаючи повторного заточення і заміни, це дозволяє на протязі всього терміну роботи уникати витрат на покупку комплектуючих.


В одній машині може налічуватися до 17500 зубів.


Відсутність необхідності регулярної заточування або заміни абразивних елементів дозволяє економити ваші кошти не один рік.


Блок управління TOSHIBA .


Існують сорти горіхів з дуже крихку шкаралупу, при їх очищенні в стандартній моделі є ризик розколоти горіхову шкаралупу, тому застосування електронного управління для регулювання обертів допомагає уникнути пошкодження горіхів, таким чином досягається ефект аналогічний ручному очищенні горіхів.


При проектуванні і виробництві даної машини були враховані побажання тисяч горіховодів з усієї Європи, були проаналізовані всі достоїнства і недоліки аналогічного обладнання, виробленого в Італії, Франції та Туреччини. В результаті ми отримали надійну і якісну машину, яка невпинно буде трудиться на протязі багатьох років.


Простота конструкції, зрозумілий дизайн і легкість в експлуатації – головні критерії за якими наші клієнти віддають перевагу очисникам горіхів Kadioglu.


Основні характеристики:


  1. 17500 заточених лазером зубів служать протягом багатьох років.


Ми даємо гарантію якісної очистки 400 тонн волоських горіхів.  1. Електронна настройка оборотів очищення.


Легка і точна настройка низьких оборотів для тендітних горіхів і швидких оборотів для твердих сортів.


Налаштування забезпечує панель управління Toshiba, за допомогою панелі управління можна виставити час очищення горіхів, це дозволяє звільнити оператора від постійного моніторингу процесу роботи, більш того, є можливість запрограмувати відкладений старт роботи, іноді це необхідно в разі використання попереднього замочування горіхів, коли встановлений час закінчиться, машина автоматичний зупиниться.

Ця модель очищення горіхів ідеально підходить для підприємств середнього обсягу виробництва горіхів.


Опція регулювання висоти дозволяє виставити машину в будь-якій місцевості, так як висота кожної ніжки регулюється окремо, тому для експлуатації очищувача не потрібно шукати ідеально рівну поверхню.


При складанні очищувача використовується надійний редуктор, який широко використовується в машинобудуванні при складанні коробок передач, не використовується ремінна передача.


Для зручності вивантаження очищувач обладнаний боковий дверцятами і спрямовуючим лотком.


Панель управління Toshiba є водонепроникною, тому не боїться раптового дощу і забезпечує настройку циклу очищення в будь-яку погоду.


Панель обладнана кнопкою аварійної зупинки.


Є можливість вибрати моделі панелі управління для роботи як в мережі 220 В, так і 380 В.


Якість продукції підтверджена сертифікатом РЄ та експериментальним звітом сільськогосподарського факультету університету Uludag, а також сертифікатами провідних організацій з контролю сільгосп. обладнання.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Очищувач горіхів з ємністю бака на 170 л. CKS90D з блоком управління Toshiba.”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *