Комплект для посадки картоплі форте (кс7)

Стоимость техники:
1 530 грн
Доставка:
Новая Почта, Ин Тайм и Деливери
Оплата: наличная, безналичный расчет
Гарантия:
официальная гарантия от производителя
Возврат:
14 дней на возврат товара без лишних вопросов

Найменування в прайсі : Комплект для посадки картоплі Ø340 Форте (Z-61) , КС-7.

Комплект для посадки картоплі «Форте» є поворотний механізм, який з одного боку має кріплення для установки сошника, а з протилежного – кріплення для установки дискових окучников. Цей пристрій підходить для підключення до мотоблоків з двигуном водяного охолодження.


Поворотний механізм був створений спеціально для мотоблоків з двигуном водяного охолодження, у яких немає можливості регулювання ручок по висоті, але він також підходить і до мотоблоків, у яких ця можливість є.


Особливості конструкції:

Приєднання до мотоблока здійснюється за допомогою причіпного вузла з втулкою (висота 94 мм, внутр. Ø21 мм). Причіпний вузол зварної. Є розпірні болти.


Рама виготовлена ​​з профільної труби 50 х 50 х 2 х 240. Є фіксатор поворотного механізму. Обертання відбувається на 90 про в площині руху мотоблока.


Є втулки для кріплення окучников з болтовим кріпленням, які дають можливість регулювання положення висоти і кута роботи окучников. Кріплення окучников рухливі, тому є можливість регулювання ширини між підгортальниками.


Дискові підгортальники виготовлені з листової сталі товщиною 2 мм і мають діаметр 340 мм. У підгортальника встановлено два 203 підшипника.


Леміш має стійку, виготовлену зі сталевої смуги 10 х 50 х 400 мм, яка має 6 кріпильних отворів діаметром 12,5 мм. Ці кріпильні отвори забезпечують можливість регулювання висоти положення сошника. Крило сошника виготовлено з листової сталі 2 х 213 х 345 мм.


Принцип дії:

Повний цикл посадки відбувається за два заходи. При першому ви нарезаете грядку за допомогою сошника, після чого треба вручну укласти картоплю в грядку. Після цього переводите поворотний механізм в положення, при якому окучники виявляться в робочому стані. Роблячи прохід в зворотному напрямку, ви присипаєте грядку з картоплею.


Стандартна комплектація:


  • поворотний механізм з причіпним пристроєм: 1 шт.;

  • дискові окучники Ø340 мм: 2 шт.;

  • сошник: 1 шт ..

Технічні параметри:


  • вага: 15,6 кг.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Комплект для посадки картоплі форте (кс7)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *