Картофелекопатель вібраційний нева (кк6)

Стоимость техники:
3 335 грн
Доставка:
Новая Почта, Ин Тайм и Деливери
Оплата: наличная, безналичный расчет
Гарантия:
официальная гарантия от производителя
Возврат:
14 дней на возврат товара без лишних вопросов

Найменування в прайсі: КК6, Картоплекопач вібраційній «Нева»

Вибрационная картоплекопач КК6 призначена для використання з мотоблоками « Нева». Вібраційна картоплекопач для мотоблока «Нева» може мати інші назви, картоплекопач грохотного, механічний, трясучка.


Вибрационная картоплекопач « Нева» ефективно працює на легких і середньо грунтах, добре просохла на момент збору врожаю. Якість викопаних бульб безпосередньо залежить від швидкості руху техніки. На легких ґрунтах вона не повинна перевищувати 1 км / год, а на твердих – 2 км / год. На підвищених обертах двигуна робота екскаватори буде марною.


Перед початком викопування картоплі Картоплекопач «Нева» потрібно очистити ділянку від бур’янів і скосити зелені пагони картоплі. В іншому випадку ніж і гуркіт вібраційної екскаватори будуть часто забиватися зеленню і її корінням. Максимальна глибина копання становить 15 см. Ремінь на приводних шківах повинен бути добре натягнутий. Для приводу екскаватори може знадобитися довгий ремінь.


Конструкція вібраційної картоплекопачів «Нева» складається з рами, активного ножа, решета, шатуна, ексцентрика, натяжної ролика, приводного шківа, коліс і вузла зчеплення. Робота екскаватори починається з запуском мотоблока. Обертання через ремінну передачу передається від мотоблока до веденого шківа картоплекопачів. Шків екскаватори пускає в хід шатун з ексцентриком, які запускають роботу гуркоту. Гуркіт рухається в зворотно-поступальному порядку. Решето і активний ніж з’єднані сережкою. Рух сережки пускає в хід ніж.


Викопка коренеплодів вібраційної копалкою картоплі типу «Нева», відбувається наступним чином: активний ніж підрізає пласт ґрунту разом з картоплею, передає його на гуркіт, який обтрушує бульби від землі і викидає на поверхню для подальшого ручного збору.


Вибрационная картоплекопач, КК6, забезпечує якісний збір врожаю картоплі та інших коренеплодів (до 95%) на площі до 2 га.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Картофелекопатель вібраційний нева (кк6)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *