Грунтофреза Kadioglu EKO 4 диска

Стоимость техники:
114 482 грн
Доставка:
Новая Почта, Ин Тайм и Деливери
Оплата: наличная, безналичный расчет
Гарантия:
официальная гарантия от производителя
Возврат:
14 дней на возврат товара без лишних вопросов

Технічні характеристики грунтофрези Kadioglu EKO 4 диска:

Країна Туреччина
Виробник Кадіоглу
Харчування Гідравліка трактора, 2 гідроподключенія, (рекомендується 4)
Потужність Трактор від 30 к.с.
Подача масла від 30 літрів / хвилину, безперервний потік
Вага комплекту 330 кг
Висота 90 см
Довжина 90 см
Ширина 160-260 см
Твердість диска 50 RSDC
Гарантія 4 роки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Грунтофреза Kadioglu EKO 4 диска

Тисячі користувачів мають сьогодні можливість оцінити всі переваги експлуатації фрези ЕКО. Завдяки чотирьом різним опцій фреза може виконувати найрізноманітніші функції. На відміну від ротаційної фрези модель ЕКЗ не розкидає грунт і не намотує траву. У день без особливих зусиль можна обробити площа в середньому близько 10 га.


Безпека, висока швидкість роботи в відносно густо засадженому саду, дозволяє з упевненістю заявити про відсутність аналогів у даного пристрою.
Чутливі диски

Паралельно працюють полігональні подрібнювачі використовують принцип удару високого тиску у вузькій області, в результаті чого оброблена площа не є водонепроникною, плюс до цього, забезпечується достатня вентиляція після декількох застосувань.


Це технологія обробки грунту використовуються в передових сільськогосподарських країнах, таких як: Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, США.


Використовувати фрезу можна навіть на невеликому тракторі, що дозволяє оцінити всі достоїнства моделі ЕКО навіть власникам невеликих господарств.


Чутлива система без фіксованої швидкості

Модель ЕКО має дуже чутливу сенсорну систему з чотирма рівнями налаштування, фреза чітко реагує на дотик до стовбурів діаметром як 5 см. Так і 1 см.


Цю функцію забезпечують спеціальні гідравлічні клапана, в них немає ніякої електроніки, рух сенсора безпосередньо відкриває клапана, і поршень миттєво реагує на потік масла, в результаті ефективність роботи зберігається при будь-якій швидкості трактора.


При необхідності пристрій може налаштовуватися як для високих, так і для низьких швидкостей.


Фреза не задіяна від вала відбору потужності, що серйозно впливає на економію палива. ЕКО модель працює тільки з гідравлічним тиском масла трактора, що дозволяє працювати практично на холостих обертах.


Економічна, проста в обслуговуванні, гідравлічна система захищена від води і пилу, на наш погляд це ідеальне поєднання низької ціни, продуманого дизайну і довговічності. Ідеально підібрані гідравлічні клапана і поршні працюють в повній гармонії один з одним, що дає запас продуктивності на багато років, навіть якщо фреза перебуває тривалий час під відкритим небом, ні сніг, ні дощ не завадять їй працювати так як в перший день.


Окремо хочеться відзначити опцію горизонтальний ніж, яку позитивно оцінили власники низькорослих густо засаджених молодих садів або виноградників.


Прокладені шланги краплинного зрошення не завадять якісно зрізати всі бур’яни, не завдаючи шкоди кореневій системі молодих дерев в момент дозрівання. Пристрій може комплектуватися сенсором і ножем різної довжини, 60 см. Або 90 см.


4 дискова фреза використовується в будь-яких садах і виноградниках, основними принципами віддають їй перевагу є ширина оброблюваної зони, робота на високих швидкостях без попередньої підготовки грунту, відсутність забивання грунту, зміна глибини обробки від 3 см. До 20 см.


Підгортальник на два диска використовується у випадках, коли є необхідність запобігти втраті вологи шляхом оранки грунту під деревами, забезпечити грунтову утеплення і розвиток кореневої системи.


Перегортаючи окучувач грунт на бур’яни на початку їх росту, можна істотно уповільнити їх інтенсивний ріст.


В результаті обробки грунту іншими пристроями спостерігається зменшення товщини грунту в пристовбурної області, це проблема з легкістю вирішується цією опцією і Кадіоглу ЕКО.


Рухомі частини фрези ЕКО змащуються один раз на рік після закінчення сезону обробітку грунту. Фреза повинна бути очищена і готова до роботи при першій необхідності.


Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Грунтофреза Kadioglu EKO 4 диска”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *