Відображається 46-60 з 294 результатів

Інтернет-магазин мото та міні-тракторів MiniFarmer

Прибуткове ведення фермерського господарства безпосередньо залежить від якості і продуктивності використовуваної сільгосптехніки. Тому в інтернет-магазині minitraktora.com.ua ми об’єднали для вас тільки найкращі моделі міні-тракторів, мототракторов і навісного обладнання.
На сайті МініФармер представлений широкий асортимент української та зарубіжної малогабаритної техніки для обробітку грунту, автоматизації посадки і збору врожаю, а також додаткового обладнання для повноцінного ведення сільського господарства.
Ми здійснюємо продаж міні і мототракторов вітчизняних і світових брендів. В інтернет-магазині Міні Фармер ви знайдете техніку таких торгових марок, як ДТЗ, Булат, DongFeng, Foton Lovol, Jinma, Xingtai і ін.
Вся продукція сертифікована, ми надаємо гарантію від 1 до 7 років в залежності від виробника.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині міні і мототракторов Mini Farmer

На нашому сайті представлений зручний каталог товарів, де ви знайдете докладний опис кожної одиниці техніки, її технічні характеристики і особливості.
Після вибору позиції, товар потрапляє в корзину, де ви можете оформити замовлення. У формі необхідно заповнити контактні дані, вказати адресу доставки і варіант оплати: ви можете оплатити товар готівкою при доставці, або ж здійснити безготівковий розрахунок.
Доставка мото та міні-тракторів в будь-який регіон України здійснюється безкоштовно. Також ми пропонуємо можливість покупки техніки в кредит і лізинг.
Менеджери МініФармер завжди готові допомогти в індивідуальному підборі техніки, а також вирішенні будь-яких питань, що виникли. Ви можете звернутися до них за консультацією онлайн або по телефону, вказаному на сайті.
У магазині мінітракторів MiniFarmer ви можете придбати надійних помічників для оптимізації сільськогосподарських робіт і розвитку вашого бізнесу.

1